Spotkanie blogerek w Łodzi

Bloguję od ponad 7 lat, w tym czasie zrobiłam dosłownie tysiące zdjęć i napisałam setki artykułów. Ale blogowanie to nie tylko pisanie postów, to również ogromna pasja do kosmetyków i poznawanie osób z podobnymi zaiteresowaniami. 

Dziś o jednym z takich spotkań!
Jak tylko dowiedziałam się o kolejnej edycji spotkania, to bardzo się ucieszyłam, ponieważ uwielbiam spędzać czas z osobami, z którymi łączy mnie pasja. Zawsze czerpię dużo motywacji i inspiracji z takich spotkać, więc nie mogło mnie zabraknąć i tym razem.

Spotkanie odbyło się w sobotę 24 sierpnia w ślicznej kawiarni Cafe Verte przy ulicy Piotrkowskiej. Bardzo spodobał mi się ten kameralny klimat i chętnie będę wracała tam jesienią na pogaduchy z przyjaciółkami.

W spotkaniu wzięły udział:
Na miejscu byłam trochę wcześniej, by pomóc Wiktorii rozłożyć prezenty od sponsorów, zamówiłam sobie przepyszną lemoniadę o smaku mango. Jeśli uwielbiacie mango tak jak ja, to na pewno będzie Wam smakowała! Chwilę później zjawiły się przedstawicielki firmy Over Cosmetics, które opowiedziały nam o produktach oraz wykonały badanie skóry. O dziwo mój wynik był znacznie powyżej normy, co bardzo mnie ucieszyło. Nie byłabym sobą, gdybym po powrocie nie przetestowała olejku pod prysznic i od tego dnia zagościł on pod moim prysznicem, nawet mój chłopak, go polubił, ciesząc się, że w końcu po umyciu ma miękką nawilżoną skórę i nie musi już używać balsamu :) Po przejrzeniu strony internetowej wpadły mi w oko peelingi do ciała, których jestem ogromną fanką, więc chyba niedługo się skuszę na małe zakupy.Kolejną prelekcją było nitkowanie brwi z przedstawicielką firmy Now Brow. Muszę przyznać, że nigdy nie miałam tak ładnych, symetrycznych brwi. Po godzinie każda z nas miała wynitkowane brwi i cieszyła się ich pięknym wyglądem. Dodatkowo otrzymałyśmy również produkty do brwi, które dobrze znam i bardzo lubię. Cieni do brwi używam już chyba od 2 lat, więc bardzo ucieszyłam się na kolejne opakowanie :)


Po warsztatach przyszła pora na pyszne jedzenie, które zapewniła nam restauracja Breadnia. To były najlepsze humusy, jakie jadłam, no i te pieczone buraczki z karmelizowanymi orzechami. Jak tylko uda mi się znaleźć wolniejszą chwilę to zabiorę mojego chłopaka na randkę, bo wiem, że również zakocha się w tych smakach.


Spotkanie było również pełne niespodzianek od sponsorów. Kilka produktów zabrałam ze sobą na moje Greckie wakacje, więc już niedługo pojawią się pierwsze recenzje.A o to, co przywiozłam do domu:

2 komentarze:

W związku z błędem w kodzie bloga komentarze pojawiają się pd różnymi datami.
Nie martw się - czytam wszystkie więc pisz śmiało!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...