November rain czyli jesienny deszcz by Goodies.pl

Chłodny jesienny wieczór... Ciasto na stole, a w dłoni mocna kawa. Pozostało mi jeszcze napisać referat na jutro.
O zapachu...
Nieważne coby mówili – prawdą jest, że jesień ma też swoje pozytywne strony! Ciepłe, ale nie upalne słońce, rześkie, przesiąknięte deszczem powietrze i panorama kreowana kolorami spadających liści. To właśnie takie kadry z jesiennego krajobrazu potrafią rozświetlić i ocieplić każdy, ciemny i ponury wieczór! Dlatego też Yankee Candle zebrał wszystkie, najpiękniejsze aromaty listopadowych dni i zamknął je w wosku November Rain. Zjawiskowa, zaskakująca kompozycja łączy w sobie świeżość ozonu, ciepło bursztynu i aromat jesiennych liści, a powstały w ten sposób zapach skutecznie wzbudza tylko pozytywne emocje.
Kilka słów ode mnie:
Wosk układam w kominku, przygaszam światło i przenoszę się do pięknego parku. Jest jesień, liście spadają z drzew tańcząc na wietrze. Ostatnie promienie zachodzącego słońca odbijają się w kroplach padającego deszczu. Powietrze jest rześkie i przesycone jesiennoscią. 

November rain

Dla mnie 4+/5
Zapraszam do sklepu Goodies.pl

2 komentarze:

  1. u mnie zapach dyniowy :)) niestety jedyny jaki posiadam i mmiałam okazję powochać a kuszą mnie wszystkie woski :))

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. ooo dyniowy, nie widziałam takiego jak kupowałam, ale mojej mamie na pewno by się spodoba bo ma świra na punkcie dyni :)

      Usuń

Kultura jest Naszą wizytówką.
Mój blog nie jest miejscem na reklamę.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...