Garden sweet pea czyli słodki groszek by Goodies.pl


O zapachu...
Pachnący groszek romantycznie pnący się po drewnianych, sielskich sztachetach ugiętego pod ciężarem mchu płotka to cudownie ciepły obrazek kojarzący się ze spokojnym życiem na cichej prowincji. A kiedy do tego rysunku dorzucimy dostojną frezję, dojrzałą, kusząca słodkim nektarem brzoskwinię, zapach gruszkowego miąższu i esencję wyciekającą wprost z kwiatów różanego drzewka – wtedy otrzymamy portret aromatu idealnego: przytulnego, kwiatowego, ogrodowego! Tak właśnie rysuje się kompozycja Garden Sweet Pea – kusząca mnogością składników cudem zamkniętych w małej, woskowej tarteletce.
Kilka słów ode mnie:
Słodki, radosny zapach. Przypominający beztroskie wakacje na wsi. Pełne przygód. Kwiatowy, ale lekki, nieprzytłaczający. Słodki ale nie za słodki
J zrównoważony rześkością. Niuanse nieprzesłodzonej kwiatowej słodyczy z rześką nutą przeplatające się i delikatnie pobudzające nozdrza.

Garden sweet pea

Dla mnie 4/5
Zapraszam do sklepu Goodies.pl

4 komentarze:

 1. Tego jeszcze nie miałam, ale opis piękny:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opis to tylko opis, zapach jest piękniejszy :) Na prawdę warto kupić!

   Usuń
 2. Mam go, średnio go lubię, trochę nijaki jest.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja lubię takie troszkę spokojniejsze, warto również wymieszać go z jakimś mocniejszym zapachem. Bardzo ładnie łączy się z innymi :)

   Usuń

Kultura jest Naszą wizytówką.
Mój blog nie jest miejscem na reklamę.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...