Czas wrócić do żywych

Sesja zaliczona, więc powoli wracam do normalnego życia. jutro czeka mnie wielka produktowa sesja i biorę się za pisanie recenzji. Dziś o kilku nowościach w mojej kosmetycznej komodzie, ale nie tylko.
Naturalne olejki Dr Beta, które używam do tworzenia swoich kosmetyków.
 Noble Healt GET SLIM DAYTIME udało mi się zakwalifikować do testowania, lecz przez sesję byłam zbyt zabiegana by zabrać się do tego na poważnie, ale od poniedziałku zaczynam :)
 Naturalne olejki eteryczne Vivisan, które swoją jakością skradły moje serce, filmik o nich na początku przyszłego tygodnia.
 Uzupełnienie braków z sklepu ZSK, po części prezent na dzień dziecka, więc nie mogłam się oprzeć. Samorobione kosmetyki coraz bardziej mnie interesują. Małymi kroczkami próbuję tworzyć swoje produkty, którymi z czasem się tutaj pochwalę.
 5 dniowa kuracja od BIODERMY. Ampułki zamierzam wykorzystać do cotygodniowej sonoforezy. Jestem ciekawa jak się spiszą.
 W sklepie z wyposażeniem laboratoryjnym trafiłam na promocję i kupiłam dwie 300ml zlewki po 1zł :) W prawie design sprzed 20 lat lecz kompletnie mi to nie przeszkadza, bo towar bez wad.
 Nowe ubranko do mojego nowego telefonu, o którym opowiem Wam za jakiś czas, bo mam go dopiero tydzień. 
 Esencje zapachowe z sklepu zielonyklub, z których powstały moje pierwsze perfumy. Czarna orchidea skradła moje serce <3 p="">
Nowa współpraca z firmą equilibra która ma w swojej ofercie bardzo dużo produktów na bazie aloesu, który ja bardzo lubię. Mam nadzieję, ze pogoda nie zawiedzie i troszkę mnie upraży bym mogła wypowiedzieć się o jego skuteczności
Będzie również kilka słów o wpływie suplementów Citrosept na moją odporność
Jesteście ciekawi któregoś z tych produktów?

Przypominam również o konkursie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Kultura jest Naszą wizytówką.
Mój blog nie jest miejscem na reklamę.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...