Niepozorne zaskoczenie


To był bardzo ciężki tydzień. W prawdzie sesja dopiero się zacznie, lecz największy nawał egzaminów za mną. W tym semestrze było ich wyjątkowo dużo i praktycznie koniec grudnia i cały styczeń przesiedziałam z nosem w notatkach. Na szczęście zostały mi jeszcze tylko 3 i będę wolna. W końcu będę mogła zabrać się za to na co nie miałam czasu.

Dziś recenzja bezacetonowych chusteczek do zmywania paznokci firmy Beauty Formulas których polskim dystrybutorem jest hurtownia APS IMPORT-EXPORT. Jak już pisałam moje paznokcie nie są zbyt zachwycające i zazwyczaj pokrywam je odżywką i delikatnym lakierem by nadać im zdrowego połysku.
Kilka słów od producenta:
Chusteczki szybko i bezpiecznie usuwają lakier z paznokci. Wygodne w użyciu gdziekolwiek jesteś. Pakowane pojedynczo co czyni je idealnym produktem w podróży i zapobiega wyciekom. Odpowiedni dla paznokci naturalnych jak i sztucznych. Nie wysusza paznokci
Skład: Propylene Carbonate, Dipropylene Glycol Monomethyl Ether, Panthenol, Parafum (Fragrance)
Jedna chusteczka zmywa do 10 paznokci. BEZ ACETONU
 
Moja opinia:
Chusteczki spakowane są w kartonowe opakowanie z ładną szatą graficzną. Dużym plusem jest spakowanie ich osobno, przez co podczas otwierania nie wysychają pozostałe. Otwierając pierwszą byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Ładny delikatny zapach, nic mi nie wyciekało z opakowania, a chusteczka wydawała się być jakby nasączona olejkiem. Przez chwilę się zastanowiłam, czy te chusteczki mają zmywać lakier, czy nawilżać.  Zaczęłam pocierać pierwszy paznokieć i lakier wraz z odzywką bardzo szybko zniknął. Jedna chusteczka starczyła na 10 średniej długości paznokci pokrytych odżywką i jedną warstwą. Jak dla mnie jest to wystarczające działanie. Sprawdzałam na kolorowym lakierze i również bardzo dobrze sobie z nim radzi. Jak dla mnie jest to idealny wyjazdowy produkt. Mała wygodna saszetka, dzięki której nie musimy obawiać się kałuży lakieru do paznokci, który zrobi niezły bałagan w naszym bagażu. 

pozdrawiam
Madzia

2 komentarze:

  1. Produkt idealny na wyjazd, zawsze się boje gdy mam w torbie zmywacz, że mi się rozleje, a te chusteczki to idealna alternatywa dla zwykłego zmywacza w butelce ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja w tym roku mam tylko dwa egzaminy, więc nie jest źle :) powodzenia w pozostałych egzaminach :)

    OdpowiedzUsuń

Kultura jest Naszą wizytówką.
Mój blog nie jest miejscem na reklamę.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...