Wedding day czyli ślub by Goodies.pl

O zapachu:
Długie oczekiwanie i jeszcze dłuższe przygotowania. Tygodnie (a nawet miesiące!) spędzone na poszukiwaniu idealnej sukni i najbardziej gustownych dodatków. Żmudna praca nad ułożeniem listy gości, skomponowaniem menu i nakreśleniem oprawy tej najważniejszej w życiu ceremonii. Łzy szczęścia, wielkie wzruszenie i szczery śmiech – to wszystko zostało w zaczarowany sposób zamknięte w białym wosku Wedding Day, który (już delikatnie podgrzany) pachnie niezwykle dziewczęcą, bardzo wyjątkową i niewinną kompozycją składającą się na bukiet białych kwiatów i nuty szlachetnych, słodkich owoców.
Kilka słów ode mnie:
Kilka tygodni temu miałam okazję malować moją koleżankę, do jednej z najważniejszych chwil w jej życiu. Kiedy co jakiś czas robię zakup w sklepie Goodies.pl zawsze wybieram coś nowego, coś czego nigdy bym nie kupiła. Tym sposobem poznaję nowe zapachy, które bardzo często stają się ulubieńcami. Zapach ten jest przyjemny, ale nie skradł mojego serca. Połączenie białych delikatnych kwiatów z zbyt słodkim zapachem. Wyobrażałam sobie ten zapach zdecydowanie mniej słodko i to jest jeden jego minus. Nie można palić go zbyt długo, by nie przesłodził nam powietrza. Bardzo dobrze sprawdza się w chłodne ponure dni, ogrzewając sobą chłodne ściany.

Dla mnie 4/5
Zapraszam do sklepu Goodies.pl

6 komentarzy:

 1. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie tego zapachu, może się na niego skuszę, ale w sumie nie wiem czego po nim oczekiwać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dość trudny do opisania zapach, ale warto spróbować w formie wosku, a najwyżej potem kupić świecę :)

   Usuń
 2. O tym zapachu jeszcze nie słyszałam, ale chętnie przetestuję. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. O! Własnie szukałam strony gdzie mogę znaleźć te świeczki, dzięki! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo lubię ten sklep i właśnie w nim kupuję wszystkie świece :)

   Usuń

Kultura jest Naszą wizytówką.
Mój blog nie jest miejscem na reklamę.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...