Dni urody i estetyki Pure Beauty w Łodzi - spotkanie blogerek

      Dni urody i estetyki Pure Beauty odbyły się po raz pierwszy w łodzi w hali expo. Podczas targów zostało zorganizowane spotkanie blogerek. Uwielbiam spotykać się z dziewczynami, mogłybyśmy godzinami rozmawiać, ponieważ łączy Nas wiele tematów. Pracując, studiując i pisząc bloga trudno jest znaleźć chwilę dla siebie, a targi był idealnym pretekstem by odpocząć i miło spędzić czas.

     Spotkanie rozpoczęła prezentacja marki Sourve, która podkuje kosmetyki z naturalnym kolagenem. Nawet nie wiedziałam, że ma on tyle zastosowań. Chętnie poczytam i dowiem się o nim więcej, a w między czasie spróbuję peeling do twarzy który otrzymałyśmy od firmy.
W spotkaniu wzięły udział:
·      chanceleee
·      takiemojeoderwanie
·      urodzianka
·      melodylaniella
·      mintelegance
·      rainbow-lyll
·      madame-violet

Po prezentacji Pani Renata z trusted cosmetics poprosiła nas o wybranie najlepszego produktu. Wybór był trudny ponieważ podobało nam się wiele i trudno było znaleźć ten najlepszy.


     Mi najbardziej spodobała się świeca, a właściwie jej genialny zapach. Połączenie liczi i mięty zawładnęło moim sercem.  Wiem, wiem brzmi dość dziwnie, ale tworzy bardzo dobrze zgraną kompozycję.Szminka SKINICER w prześlicznym brudnym różu dająca delikatnie transparentny efekt.


Produkt który urzekł chyba wszystkie uczestniczki spotkania swoim zapachem. Słodkie, soczyste mango zamknięte w maśle do masażu.Ostatecznie przyznałyśmy 3 miejsca:
·      I miejsce: Masło do masażu i pielęgnacji ciała Scandinaviacosmetics,
·      II miejsce: Kakadu Plum APIS Natural Cosmetics
·      III miejsce: Orange & Cocount Scrub MELLI care

Oraz dwa wyróżnienia dla:
·      Natural Candle Studio Figura Łódź Radogoszcz Studio Figura Łódź Retkinia
·      Łagodzący olejek do demakijażu Vianek Sylveco — naturalne kosmetyki 


Po wybraniu najlepszego kosmetyku, wybrałyśmy się na wycieczkę po targach. Nie były one zbyt duże, ze względu na to iż jest to ich pierwsza edycja, ale mam nadzieję, że każde kolejne będą większe i ciekawsze.


Przy stanowisku Sylveco cały czas była kolejka. Produkty były w atrakcyjnych cenach, więc chętnych nie brakowało.


Pierwszy raz spotkałam się również z firmą Bleuet, zachwyciła mnie kompozycja na ich stanowisku, mech i bawełna wyglądała ślicznie. Produkty naturalne z ciekawymi składami, więc chętnie o nich poczytam, a może i spróbuję.


Zapachy produktów Scandinavia zaczarowały nasze nosy i spędziłyśmy bardzo dużo czasu wąchając i wąchając i wąchając wszystkie produkty. Najbardziej spodobało mi się soczyste mango oraz świeża zielona herbata, do której mam słabość pod każda postacią. Dostałyśmy również pudełeczka pełne próbek, chętnie wypróbuje i chyba skuszę się na masełko do masażu.


Przy stanowisku Ziaji miałyśmy możliwość zbadania kondycji swojej skóry, oraz dobrania produktów według potrzeb.


Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w tym spotkaniu i mam nadzieję, że przy okazji kolejnych targów również będę mogła spotkać się z dziewczynami i miło porozmawiać.

5 komentarzy:

 1. Fajne sa takie spotkania, jej zadroszczę <3

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo podobają mi się takie spotkania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super relacja! Piękne zdjęcia. Cieszę się, że miałyśmy okazję się spotkać! <3 <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Interesting beauty products. We keep in touch. xx

  OdpowiedzUsuń

Kultura jest Naszą wizytówką.
Mój blog nie jest miejscem na reklamę.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...