I want to be like #WonderWoman

Wszyscy wiedzą, że jestem totalnym maseczkowym freekiem. Od bardzo dawna jest to ważny aspekt mojej pielęgnacji twarzy. Zawsze dobieram je według aktualnych potrzeb mojej skóry, dlatego w domu mam przeróżne maseczki. Po lecie moja skóra potrzebowała mocnego nawilżenia i oczywiście oczyszczenia. Tutaj z pomocą przyszły maseczki o Mediect.

Jeśli chcecie dowiedzieć się, czy poczułam się jak #wonderwoman, to koniecznie czytajcie dalej!

W ambasadorskiej paczce znalazły się 3 maseczki w płachcie, które miały za zadanie oczyszczać i rozświetlać. W weekend idę na ślub przyjaciółki i zależy mi na tym, by wyglądać bardzo dobrze, więc postanowiłam zrobić sobie małą 'kurację'.


Maseczki używałam co 4-5 dni poprzedzając je dokładnym peelingiem. Są idealnie nasączone i dobrze przylegają do twarzy, wiec bez problemu można nawet z nimi chodzić. Przyjemny lekko cytrusowy zapach i łaskoczące bomblowanie towarzyszyło mi przez kilkanaście minut, potem zdejmowałam maseczkę i przemywałam obficie twarz wodą.


A teraz najważniejsze — efekt. W swoim życiu przetestowałam wiele maseczek i z chęcią do nich wrócę. Skóra po zabiegu była doczyszczona, delikatnie rozjaśniona i napięta, czyli taka jak obiecywał producent. Taka mała 'kuracja' okazała się świetnym sposobem, by przygotować twarz przed nałożeniem makijażu, który będzie się pięknie prezentował.

Lubicie maseczki w płachcie? Probowaliście już bąbelkowej magii?

1 komentarz:

 1. This way my partner Wesley Virgin's tale launches with this SHOCKING AND CONTROVERSIAL VIDEO.

  You see, Wesley was in the army-and shortly after leaving-he revealed hidden, "MIND CONTROL" tactics that the CIA and others used to get anything they want.

  THESE are the EXACT same methods many famous people (notably those who "became famous out of nowhere") and top business people used to become wealthy and famous.

  You've heard that you only use 10% of your brain.

  That's because the majority of your BRAINPOWER is UNCONSCIOUS.

  Perhaps that thought has even taken place INSIDE OF YOUR own head... as it did in my good friend Wesley Virgin's head 7 years back, while driving a non-registered, trash bucket of a car with a suspended license and $3 on his bank card.

  "I'm absolutely frustrated with living payroll to payroll! When will I get my big break?"

  You've been a part of those those types of thoughts, ain't it right?

  Your success story is going to be written. You need to start believing in YOURSELF.

  UNLOCK YOUR SECRET BRAINPOWER

  OdpowiedzUsuń

W związku z błędem w kodzie bloga komentarze pojawiają się pd różnymi datami.
Nie martw się - czytam wszystkie więc pisz śmiało!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...