Midsummer's night by Yankee Candle

O zapachu...
Gdzieś na granicy jawy i snu, wśród marzeń i wspomnień, gdzie miesza się rzeczywistość z tym, co nie istnieje, unosisz się lekko wśród nocnych obłoków, płynąć swobodnie w stronę rozgwieżdżonego nieba. Nie, to nie hipnoza, choć Midsummer’s Night hipnotyzuje zapachem. W tej eterycznej kompozycji korzennych przypraw, ciemnego piżma i egzotycznej paczuli z domieszką szałwii i nutki mahoniu odnajdziesz same nieoczywiste wrażenia i nieodparte piękno, którego nie da się ująć w słowach. Midsummer’s Night ukradnie Twą duszę.
     Do kupna tej świecy przekonała mnie przyjaciółka, kiedy zamawiałam świecę Kilimanjaro stars - o której pisałam tutaj -> KLIK. Na początku mojej świecowej przygody wybierałam kwiatowo-owocowe zapachy, z czasem rozkochałam się w tych mocniejszych, cięższych, typowo męskich. I taki właśnie jest ten zapach. Niczym mocna, ostra woda kolońska bardzo przystojnego mężczyzny. Zapach w mgnieniu oka wypełnia sobą nawet duże pomieszczenia, dlatego będzie idealny do dużych pomieszczeń. Na sucho jest delikatniejszy, a po rozpaleniu nabiera ciężkości. Wystarczyła godzina, by w całym mieszkaniu było go wyraźnie czuć. Potem musiałam go zgasić, bo robił się przytłaczający. Jest to jedna z najmocniejszych świec Yankee Candle, którą mam. Będzie idealnym prezentem dla wielu mężczyzn.


A Ty, jakie wolisz zapachy?

Dla mnie 4/5
Zapraszam do sklepu Goodies.pl oraz produktu Goodies.pl/Midsummer's night

Maddzik

4 komentarze:

  1. Miałam ten zapach w formie wosku i jednak to nie mój gust :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie wiem czy by mi się spodobał ten zapach.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ma ładny zapach, ale wystarcza mi w formie wosku. Jeśli miałabym mieć świecę o męskim zapachu to raczej wybrałabym Greya od konkurencji :)

    OdpowiedzUsuń

Kultura jest Naszą wizytówką.
Mój blog nie jest miejscem na reklamę.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...