Idealne brwi z kredką Felicea

Mój codzienny makijaż z każdym rokiem studiów jest coraz bardziej minimalistyczny. Oszczędność czasu szczególnie o 6 rano stała się dla mnie bardzo ważna. 

Kwadrans, który pozostaje mi na makijaż staram się wykorzystać w pełni tak by nie różnił się od tego co wykonuję w godzinę.
 Bardzo ważnym aspektem jest dla mnie oprawa oczu, czyli mocno wytuszowane rzęs i podkreślenie lini C ciemno brązowym cieniem oraz podkreślenie i wypełnienie brwi.


Wybrałam kolor 82 czyli bardzo ciemny grafit idealny do moich ciemno brązowych włosów. Kredka ma prostą schludną szatę graficzną, skuwkę z szczoteczką, którą możemy przeczesać i okiełznać niesforne włoski. 

Do temperowania używam zwykłej metalowej strugaczki, wkład jest na dość twardy, dzięki czemu możemy bardzo dokładnie naostrzyć kredkę. Twarda konsystencja pozwala domalowywać poszczególne włoski, co daje bardzo naturalny efekt. Ze względu na braki w brwiach bardzo polubiłam się z kredka, ponieważ umożliwia mi ich idealne dopracowanie.W ofercie są jeszcze dwa odcienie - jasny i ciemny brąz, więc każdy znajdzie coś dla siebie.


Jeśli jesteście zainteresowani zapraszam do odwiedzenia strony: felicea/naturalnakredkadobrwi

Maddzik

4 komentarze:

 1. Ja do brw używam tylko bezbarwnego wosku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. najlepsze sa takie własnie :)

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja już porzuciłam kredki, teraz używam cieni :)

  OdpowiedzUsuń

Kultura jest Naszą wizytówką.
Mój blog nie jest miejscem na reklamę.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...